Baby Banana Diş Kaşıyıcı Muz

SKU
895872001145
183,90 ₺
Stokta var

Ürün Adı: Baby Banana Diş Kaşıyıcı

Ürün Açıklaması:  Ağız bakım uzmanı olan bir anne tarafından geliştirilen Baby Banana diş kaşıyıcı, bebeklerin diş fırçalama sürecine alışmaları için ideal bir kullanıma sahiptir. Eğlenceli şekli ile bebeklerin istekle kullanmaları için uygundur. Yumuşak dokusu, dişleri yeni çıkan bebekler için oldukça rahatlatıcıdır. Dişlerini kaşırken, günlük diş fırçalama talimatlarına da uymalarını sağlar. %100 gıda sınıfında bulunması, kullanımı konusunda akıllarda bulunan soru işaretlerini dağıtır. Anne ve babaların güven içinde kullanmalarını sağlar. En yüksek kalitede bulunan silikon malzemeden üretilmiştir. Amerika Devlet Standartları ile uyumlu olan ürün, Amerika’da üretilmektedir. BPA, fitalat ve kurşun içermeyen bir yapıya sahiptir. Toksik bir yapısı bulunmaz. Geniş muz kabuğu bulunan ürün, bebeklerin kolayca kavraması için uygundur.

Kullanım Talimatı: Benzersiz bir esnekliğe sahip olan Baby Banana diş kaşıyıcı, günlük kullanım için uygunluk gösterir. Bebeğinizin zorlanmadan kullanmasını sağlar. Geleneksel diş fırçalama ürünlerinden farkı, daha esnek ve yumuşak olmasından kaynaklanır. Bu şekilde olması, bebeklerin ağız yapılarına daha kolay uyum sağlamasını kolaylaştırır. Güvenli yapısı ile ağız içi yara oluşumunu da engeller.  Hassas diş etlerinin rahatlaması için günün belli vakitlerinde kullanılabilir. Kaynatarak ya da bulaşık makinesinde hafif ayarda yıkanarak temizlenmelidir. Derin dondurucuda soğutmak için uygundur. 3 ay ve üzeri bebeklerin kullanımı için uygundur. Kesinlikle ebeveyn gözetiminde kullanılması gerekir.  Emzik askısı bulunan ürün, bu şekilde kullanılabilir.

Ürün Hakkında Sık Sorulan Sorular:

Baby Banana diş kaşıyıcı, bebeğimin diş etlerine zarar verir mi?

Yumuşak kıllı fırçası, bebeklerin kullanımı için uygunluk gösterir. Bununla birlikte, mutlaka ebeveynlerin kontrolünde kullanılması önerilir. Bebeğiniz diş etlerine herhangi bir zarar vermeden, diş etlerini rahatlıkla kaşıyabilir.

Ürün, bebeğime diş fırçalama alışkanlığı kazandırır mı?

Ürünün tasarlanma amacı, bebeklere erken dönemde diş fırçalama alışkanlığı kazandırmaktır. Bu esnada diş etlerinin de rahatlatılması amaçlanır.

Ürün, bebeğime zarar verecek yapay maddeler içerir mi?

Ürün, en yüksek gıda sınıfında bulunan silikon maddesinden üretilmiştir. Bu yapısı ile bebeklere zarar veren bir yönü bulunmaz. Muz şeklinde bulunan gövdesi, bebeklerin kolayca kavramasını sağlar.

Diş kaşıyıcılar bebeğimin kullanımı için uygun mu?

Gövdesi çok esnek olan Baby Banana, bebeklerin kullanımı için uygunluk gösterir. Kolay kullanımı ve ergonomik yapısı ile öne çıkar. Özellikle ilk kullanım zamanlarında, mutlaka ebeveynlerin kontrolünde kullanılması önerilir.

Diş kaşıyıcıları nasıl soğutabilirim, buzdolabına koysam olur mu?

Özel tasarımlı yapısı ile Baby Banana diş kaşıma fırçalarını, buzlukta soğutabilirsiniz. Soğutma işleminin hemen ardından bebeğinizin kullanmasına izin vermeyin. Üzerinden yaklaşık 15 dakika geçmiş olmalıdır. Bu şekilde, bebeklerin kullanımı için daha uygun hale gelir.

Diş kaşıma fırçalarının temizliğini nasıl yapabilirim, günlük olarak mı temizlemeliyim?

Diş kaşıma fırçaları, kaynatılarak temizlenebilir. Kullanım sıklığına bağlı olarak her gün temizlemek de uygundur. Baby Banana diş kaşıma fırçalarını, Millymoo üzerinden kolayca edinebilirsiniz.


MarkaBaby Banana