BabyCup Alıştırma Bardağı 4'lü

SKU
42201779
44,90 ₺
Stokta var

Milly Moo Ürün Açıklama

Ürün Adı: BabyCup İlk Bardak

Ürün Açıklaması:  Bebekler gıda alma aşamasına geçtiğinde, yetişkin bardakları onlar için oldukça küçük kalır. Bu durum, sanki kovadan su içiyorlarmış gibi görünmelerine neden olur. BabyCup İlk Bardak modelleri, bu dönem için uygun tasarıma sahip modeller üretir. Bebeğiniz, boyundan büyük bardaklarda su içmek zorunda kalmaz. Günlük kullanım için uygun olan bardaklarla, konforlu bir kullanıma sahip olur. Elleriyle rahat kavrayabildikleri için bebeğiniz bu bardakları rahatlıkla tek başına kullanabilir.  Sıvı tüketimine ihtiyaç duydukları bu dönemde, daha rahat şekilde sıvı alımı gerçekleştirebilirler. BPA ve ftalat gibi zararlı maddeler içermez. Ağız sağlığını destekleyerek düzenli gelişim sağlar. Hassas kas becerilerinin gelişmesi için uygun dinamiklere sahiptir.

Kullanım Talimatı:  2.5 yaşa kadar olan çocukların kullanımı için uygundur. Bebekleriniz için de güvenli bir yapıları bulunur. 50 ml uzunlukta, sıvı alımı için uygun şekil ve ebatta bulunur.  Sütten kesilen bebeklerin ilgi ile kullanmalarına yardımcı olur. Katı beslenme ve genel içme gibi durumlarda rahatlıkla kullanılabilir. Bebeklerin ağız yapıları için uygun olarak tasarlanmıştır. Yudumlayarak kullanıma başlanması uygundur. Bebeklerin kullanımı için uygun şekilde tasarlanmıştır. Şeffaf yapısı ile bebekler içini görebilir. Bu durum, Baby Cup ilk bardağın daha ilgi çekici halde olmasını sağlar. Bebeğinizin ilgisini çekecek şekilde tasarlanmıştır. Bebeklerin ve yürümeye yeni başlayan çocukların el yapılarına uygun bir tasarımı bulunur. İlk kullanımda ve her kullanımda ılık su ile durulanıp temizlemelidir.  En iyi sonuç için bulaşık fırçasından kaçının. Bunun yerine, bez tercih edin. Bulaşık makinesinin sadece üst rafında yıkanmaya uygundur.

Ürün Hakkında Sık Sorulan Sorular:

BabyCup bardak kaç yaş bebekler için uygundur?

Ürün, üç aylıktan itibaren kullanılır. Yeni besin almaya başlayan bebek için yetişkin kapları çok büyük kalır. Bu durum önlenmiş olur.

İlk bardak, hangi amaçla kullanılır?

Bebekleri sütten keserken ya da katı beslemeye geçerken yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Ayrıca büyük bardaklar bebeklerin kullanımı için uygun değildir.

Ürün, bebeğimin ağız yapısına uygun mu, zarar verir mi?

Bebeğinizin ağız ve çene kaslarını destekleyen nitelikte üretilen ilk bardaklar, günlük kullanım için de uygunluk gösterir. Yudumlamaya ve hassas kas becerilerine destek olur. Bu şekilde istenilen her zaman kullanılabilir.

Ürünü nasıl temizleyebilirim?

Ürün, ilk kullanılmaya başlanmadan mutlaka yıkanmalıdır. Bununla birlikte her kullanımdan sonra da sıcak su ile durulanması önerilmez. En iyi sonuç için temizleme esnasında fırça yerine bez kullanılmalıdır.

Ürünü bulaşık makinesinde yıkayarak temizleyebilir miyim?

Bulaşık makinesinin sadece üst raf kısmında yıkanabilir. Alt kısmında yıkanmak için uygun değildir.

İlk bardağı, bebeğim tek başına kullanabilir mi?

En iyi kullanım önerisi için bebeğinizin yanında olmanız gerekir. Özellikle ilk kullanımda bebeğinize eşlik etmelisiniz. BabyCup ilk bardak çeşitlerini, Milly Moo üzerinden inceleyebilirsiniz.


MarkaBaby Cup