Jack N'Jill Silikon Parmak Fırça 2 li Paket

SKU
42202943
41,90 ₺
Stokta var

Jack N'Jill Silikon Parmak Fırça 2 li Paket

Dünyanın ödüllü markası Jack N 'Jill den bebekleriniz için masaj ve diş çıkarırken rahatlatıcı silikon parmak fırça
 
Medikal / gıda sınıfında kullanılan % 100 silikondan yapılmış, bebeğinizin ağız hijyeni başlangıcı için doğru seçimdir.
 
Kullanımı kolay, diş etleri üzerinde nazik, toksik olmayan ve BPA içermeyen yapısı. Jack N 'Jill tamamen yutulabilir meyveli Doğal Diş macunu ile evde seyahatte gerekli her durumda kullanıma uygundur.
 

Parmak Diş Fırçası Ne Zaman Kullanılır?

Bebeklerin diş etlerinin kaşınmaya başladığı veya diş çıkarma dönemlerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu dönemi daha mutlu geçirmeleri için harika özel tasarlanmıştır.

Parmak Diş Fırçası Nasıl Kullanılır?

Elletinizi sabunlu su ile yıkadıktan sonra fırçayı parmağınıza takarak bebeğinizin damaklarına yumuşak hareketler ile dokunarak uygulayabilirsiniz.

Çift Taraflı yapı: Bebeğinizin nazik diş temziliği için 'fırça' tarafını kullanarak diş temizliğini yapın.Çoğu zaman sıkıntılı diş çıkarma dönemlerinde  Masaj yaparak rahatlatmak için 'çukur' olan tarafını kullanabilirsiniz.

kullanım uyarıları: Her zaman Jack N 'Jill Silikon Parmak Fırçanızın temiz olduğundan emin olun. Ilık sabunlu su ile yıkayın. Sterilize etmek için güvenlidir. Temiz bir kaba saklayın.
 
Tabii ki, bir yetişkin tarafından kullanılmalıdır. Bu bir emzik ya da diş çıkarma cihazı değildir.çiğnemek için değildir.Yırtılmış / hasarlı ise hemen çöpe atın.

 

 

MarkaJack N Jill