Bibs Kauçuk Emzik - Ruby

SKU
42204961
Stokta Yok

Ürün Adı: Bibs Emzik

Ürün Açıklaması:  Sade ve pratik tasarımları ile öne çıkan Bibs emzik çeşitleri, %100 doğal kauçuktan üretilmektedir. Zamanla farklı renk paletlerinin kullanıldığı ürünleriyle bebeklerin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Diğer emzik çeşitleri ile kıyaslandığında, uçlarının anne memesi yumuşaklığında olması ile öne çıkar. Özel hava akışı ile sağlıklı bir kullanım sunar. İz yapmayan tasarımı ile aynı zamanda bebeğin nefes alışverişine de engel olmaz. Sadece 6 gramlık bir ağırlığa sahip olması da anne adayları tarafından tercih edilme oranını arttırır.

Kullanım Talimatı: Satın alınan emzik çeşitleri kullanmadan önce mutlaka temizleme işleminden geçirilmelidir. Kaynayan suyun içinde 3-4 dakika bekletilmesi, bu işlem için yeterlidir. Bibs emzikleri hava alan yapıları sayesinde kaynar su içinde su toplayabilir. Toplanan suyun tahliye edilmesi için, su yun soğumasının ardından, emzik ucu sıkılarak su çıkartılmalıdır. Kullanılan emzikler, hijyen ve temizlik kuralları gereği 4 ya da 6 hafta içinde değiştirilmesi gerekir. Ayrıca her kullanım öncesi emziğin kontrol edilmesi de önem taşır. Bibs emzik çeşitlerine Milly Moo üzerinden rahatlıkla ulaşabilir, pratik kullanıma sahip olan ürün çeşitlerini anında temin edebilirsiniz.

Peki, bibs emzik kaç ay kullanılır? Bibs emzikler, kauçuktan üretilen bir yapıya sahiptir. Bu nedenle kullanıldıkça genişler ve büyür. Büyüme esnasında kullanım yönünden eskiyeceğinden dolayı, emziklerin 4 ya da 6 hafta arasında değiştirilmesi gerekir. Belirtilen bu süre içinde yenileme işlemi sağlanmazsa, bebek yeni emziğe alışamaz ve emziği almak istemez. Bu durum ebeveynler için zor bir durum olabilir.

Ürün Hakkında Sık Sorulan Sorular:

Anne memesine en yakın emzik hangisi?

Bebekler için emzik kullanımı, ebeveynlerin rahatlığı açısından da önemlidir. Doğru emzik seçimi için bebeğin isteyeceği ölçütlerde bir emzik seçimi yapılması da göz önüne alınmalıdır. Sade tasarımları ile bebekler için kullanım kolaylığı sağlayan Bibs, son zamanlarda en çok tercih edilen emzik çeşitlerinden birisi olarak öne çıkar. Aynı zamanda, yapısı gereği anne memesine en yakın özellikte bir kullanım sağlar.

Bibs emzik nasıl?

Emziren annelerin bir numaralı tercihi olan bu emzikler, son yılların en çok kullanılan emzik modeli olarak öne çıkar. Kullanımının kolay olması ve bebekler tarafından sevilmesi, geniş çevreler tarafından beğenilmesini sağlamıştır. Kaliteli bir kullanım için annelerin tartışmasız tercihi, bu emziktir.

Bibs emzik ne malı?

Tasarım olarak da çeşitlilik sunan marka, bebekler için konforlu bir kullanım sağlar. Danimarka menşeli olan marka, dünyanın her yerinde emzik üretimi yapar. Ayrıca yaygın bir kullanıma sahiptir.

Bebeğim Bibs emziği kabul etmiyor, ne yapabilirim?

Kauçuk yapıları nedeniyle zamanla genişleyen Bibs marka emzikler, belli süreler aralığında yenilenmelidir. Bebekler alıştıkları emziklerin genişlemesi ve şeklinin değişmesi sonucunda emzik kullanımında huzursuzluk çıkarır. Bunu önleyebilmek adına, belirli aralıklar ile emziklerin yenilenmesi gerekir.

Bibs emzik bedenleri nasıl seçilir?

Emzik çeşitleri, 0 ve 36 ay arasında tüm bebeklerin kullanımına uygundur. Belirtilen bedenler bazı bebeklerde değişiklik gösterebilir. Bu durum bebeğin gelişimsel özelliklerine bağlıdır.

 

MarkaBibs