Aircosy Organik Bebek Ürünleri

Bebekleriniz için kullandığınız ürünler onların cildine uygun hassas yapıda olmalıdır. Aircosy bebek ürünleri bu hassasiyette tasarlanmış, bebek cildini ferah tutan ve tahriş olmasını önleyen yapıdadır. Bebeklerin temas ettiği, oturduğu ve yattığı yerlerdeki yüzeylerin tamamı antiter özelliği ile ciltlerinin kuru olmasını sağlar.Bebek cildi düşünülerek onlara özel hazırlanmış tamamı organik Aircosy ürünlerimiz arasında: bebek arabası minderi, oto koltuğu minderi, puset minderi yer alır.

Aircosy Organik Ana Kucağı Minderi 0-1 yaş 2-12 kg

Bebeklerin en hassas olduğu dönem 0-1 yaş arası dönemdir. Onların cildinin hassaslığına uygun, antialerjik ve kanserojen madde içermeyen, aksine organik yapıda ve anne kucağı hassasiyetindedir. Minderin yüksek ter emici özelliği ve hava aldıran yapısı sayesinde bebeğiniz her zaman rahat bir şekilde uyuyabilir. Yolculukta, alışverişte, yürüyüşte pusette kolayca kullanabileceğiniz Aircosy organik puset minderi, yumuşak dokusuyla bebeğinizin iskelet yapısına mükemmel uyum sağlar. Onun için en konforlu taşıma standartlarını sağlamanıza yardım eder. 

2-12 kg ağırlığındaki bebeklerinizi güvenle taşımanıza yardımcıdır. Farklı birçok renk seçeneği bulunması ise bebeğiniz için en beğendiğiniz rengi kolayca seçmenizi sağlar. Bebekler, emme refleksine sahip olduğundan kıyafetlerini ve etrafındaki eşyaları ağızlarına sokabilirler. Kanserojen boya maddesi içermeyen yapısı sayesinde ana kucağı puset minderi bebeğiniz için herhangi bir sağlık tehdidi oluşturmaz.

Aircosy Organik Bebek Arabası Minderi

Bebek arabaları, bebekleri gezdirirken annelerin ve babaların en çok tercih ettiği, pratik taşıma araçlarıdır. Gidilen her mekânda kolaylıkla kullanılabilmesi yanında bebeklerin konforu için dikkat edilmesi gereken bazı özel şartlar bulunur. Mesela bir anne bebeğinin her zaman rahat olmasını ister. Organik bebek arabası minderi sayesinde terlese bile yüksek ter emiciliği olan bebek arabası minderi sayesinde ter bebek cildinde kalmaz.

Bebek cildinin terden ıslak kalması, isilik ve pişik gibi sorunlara yol açar. Ancak Aircosy organik bebek arabası minderi ile bu sorunlarla karşılaşmazsınız. Bebeğinizin vücudunu yumuşacık dokusu ile sararak onun rahat uyumasını sağlayan organik minder, aynı zamanda cildinin nefes almasına yardım eder. Bebek cildini tahriş edecek herhangi bir yabancı veya kimyasal madde olmaksızın gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Konforlu yapısı sayesinde bebeğinizin uykuya geçişini de kolaylaştıran bebek arabası minderi, kaymayan yapıya sahiptir. Bu özelliği ile siz arabayı kullanırken bebeğinizin sarsılmasını önler. Dışarıdaki işlerinizi kolayca hallederken bebeğinizin keyfinin yerinde olması için siz de farklı renk seçeneklerine sahip olan Aircosy bebek arabası minderi seçeneklerine göz atabilirsiniz. Birden çok renk seçeneğinden bebeğinize en çok yakışacağını düşündüğünüz rengi tercih ederek şimdi sipariş oluşturabilirsiniz.

Aircosy Organik Bebek Oto Koltuğu

Araç içi yolculuklar doğru konfor sağlanmadığında bebekler için oldukça zorlu geçebilir. Onların ruh halinden ve hassas cildinden anlayın Aircosy ise bebekle araba yolculuğunu eğlenceli bir hale getirmeyi amaçlamıştır.1-3 yaş arasıve 3-6 yaş arası kız ve erkek bebekler/çocuklar için üretilmiş olan koltuk modeli, tamamen organiktir. Yumuşacık bebek cildine özel anne kucağı gibi konforlu yapıda olan bebek oto koltuğu, bebeğinizin yol boyunca güvende olmasını sağlar. Arka koltuğa sabitleyerek kullanacağınız Aircosy organik bebek oto koltuğu minderi, cilde nefes aldıran yapıya sahiptir. Aslında çoğu bebek sabit kalmaktan öte cildinde hissettiği rahatsızlık nedeniyle oto koltuğunda oturmaktan hoşlanmaz. Hatta çoğu zaman bu nedenle yolculuğunuz zindana dönebilir. Ancak Aircosy oto koltuğu 9-18 kilo arasındaki bebekleriniz için ideal boyda ve konforda tasarlanmıştır. 3-6 yaş arası çocuklar için kilo aralığı 15-36 kilogramdır. Sabitleyici ipler sayesinde bebeğiniz keyifli bir yolculuk yapabilir.

Bütün Aircosy ürünleri, bebeğinizin vücut ısısını ve nemi dışarı aktaracak şekilde üretilen antiter ve emici organik yüzey ile bebeğinizin her an keyifli olmasına yardımcıdır.  Tüm ürünlerin yüzeyi hem yaz hem kış hava şartlarında ideal vücut ısısını koruyacak şekilde tasarlanmıştır. Ağırlıklarına uygun olarak dizayn edilmiş ürünler, bebeklerinizin oturduğu ya da yattığı yerde sabit kalmasını sağlayarak sarsılıp rahatsız olmalarını engeller. Kumaşının yıkanabilir olması sayesinde her zaman temiz kullanım avantajı sağlar. Aircosy organik bebek ürünleri için şimdi mağazamızın ürünlerini inceleyebilir, bebeğinize ihtiyacı olan konforu sağlayabilirsiniz.

Ürünlere göz atmak için tıklayabilirsiniz...