Baboo Organik Bebek Ürünleri

Ebeveynlerin en büyük isteği çocuklarının mutlu olduğunu görmektir. Baboo organik bebek ürünleri de bu istekten doğarak bebek cildine en uygun yapıda ürünleri tasarlamıştır. Konforlu, organik, bebek cildine ve sağlığına uygun ürünlerimizin tamamı organik iplerle üretilmiştir.

Organik Baboo bebek ürünleri arasında: hırkalar, tulumlar, yelekler, battaniyeler, çıngıraklar, kundak, panço havlu, bornoz gibi birbirinden yumuşak bebek eşyaları yer alır. Havlu, muslin battaniye, silikon mama önlüğü gibi bütün ürünlerimiz, bebek cildi ve bünyesi için özel tasarlanmıştır. Kanserojen madde ve boya olmaksızın üretilen bebek eşyalarımızın tamamını güvenle kullanabilirsiniz.

Baboo İle Mama Yemek Çok Keyifli

Onları bunaltmayacak, cildine zarar vermeyecek ve hareket kabiliyetlerini kısıtlamayacak ürünlerimizle bebeğinizin bakımını güvenle yapabilirsiniz. Baboo silikon mama önlüğü, onun büyümesini keyifle takip ederken sağlığını da korumanızı destekleyecek en özel ürünlerimizden bir tanesidir. Yemek yerken bebeklerinizin üstünün kirlenmemesi için boyunlarında rahatça tutabilecekleri mama önlüğü tamamen organiktir.

Üretiminde kullanılan yumuşak silikon, bebek cildine zarar vermez. Kolay temizlenir ve yıkanabilir özelliktedir.Hızlı kuruma özelliğine sahiptir. Kimyasal boya kullanılmadığından renginde solma söz konusu değildir. Bebekleriniz çorba, yoğurt veya meyve püresi gibi gıdaları yerken silikon mama önlüğü kullanmanız üzerine sıcak, soğuk ya da ıslak bir şeyin dökülmesini engeller. 6 aydan 4 yaşa kadar kullanılabilir.

Baboo Yumuşacık Havlu Seçenekleri

Yumuşak, doğal iplik kullanılarak üretilmiş havlu ve bornoz çeşitlerimiz: kundak havlu, panço havlu, kapşonlu çocuk bornoz havlu olmak üzere çeşitli modellerden oluşur. Farklı renk seçeneklerine sahip olan bu ürünlerimizi, bebeğinizin ilk banyosundan itibaren kullanabilirsiniz.

0-2 yaş aralığındaki bebekler için tercih edebileceğiniz Baboo kundak havlu, tamamen organik koton ip kullanılarak üretilmiştir. Suyu emme kapasitesinin çok yüksek olması, banyo sonrasında bebeklerinizin mükemmel bir kuruluk hissi yaşamasını sağlar. Bebeğinizin altını değiştirdikten sonra poposunu yıkadığınızda gün içinde birkaç kez silmenize olanak tanıyacak hızlı kuruma performansına sahiptir. Hassas bebek cildine uygun üretildiği için batmaz ya da tahriş etmez. Plajlarda ve havuzda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Emiciliği Yüksek Havlularla Banyolar Daha Keyifli

Baboo panço havlu da bir başka bebek havlusu alternatifidir. Banyodan sonra yine bebeğinizi keyifle kurulayabilirsiniz. Kollarında dikiş olmayan bu ürünü havuzda ve plajda bebeğinize güneşlenirken giydirebilirsiniz. Hem kurumasını sağlar hem de cildinin doğrudan Güneş’le temas etmesini önlemiş olursunuz.

Baboo kapşonlu çocuk bornoz havlu çocuğunuz banyodan çıktıktan sonra kolayca kullanabileceğiniz bebek bornozu formunda tasarlanmıştır. Yumuşacık dokusu, yüksek su emici yüzeyi sayesinde bebeğiniz banyodan çıktıktan sonra üşümez. Bütün diğer bebek havlu çeşitlerinde olduğu gibi bu ürünümüz için de organik koton ip kullanılmıştır.

Baboo Çok Amaçlı Organizer Çanta

Bebeğiniz için kullandığınız ürünleri yanınızda kolayca taşımanızı sağlayacak bir de organizere ihtiyacınız var. Organik pamuktan su geçirmez özelliğe sahip organizer içinde bebeğinizin bakım ürünlerini kolayca taşıyabilirsiniz. Çok amaçlı organizer çanta, bebeğinizin kıyafetlerinden bezlerine, ıslak mendilinden pudrasına, losyonuna ve biberonuna kadar her şeyi taşımanıza yardımcıdır. Yazın deniz kenarında kullanılan ıslak mayoları da dahil olmak üzere bu yardımcı çanta içinde rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Büyüklüğü 33 x 23 cm ebatında olan çanta. bir bebek için gün içinde ihtiyaç duyacağınız pek çok ürünü aynı anda taşımanızı sağlar.

Ayrıca bebeğinizin yaz kış terlemeden ve üşümeden kullanabileceği farklı yaş gruplarına ve kiloya göre hem kız hem erkek bebek kıyafetlerini mağazamızda bulabilirsiniz. Bunların dışında bebek battaniyesi ve muslin battaniye gibi daha birçok Baboo bebek kıyafeti, aksesuarıve bakım ürününü sitemizde farklı renk seçenekleri ile bulabilirsiniz. Bebeğinizin cinsiyetine, kilosuna ve yaşına uygun olan ürünü kolayca sipariş edebilirsiniz. Bebek sağlığını ve konforunu hedefleyen ürünlerimizle bebeğiniz her zaman bulunduğu durumdan memnun olmasını sağlıyoruz. 

 

 Ürünleri görmek için tıklayın...