Baby Banana Diş Kaşıyıcı

Dişleri çıkana kadar sadece sıvı gıdalarla beslenen bebekler, zamanla diş çıkarmaya başladığında ise diş etlerinde kaşıntı hissederler. Baby Banana Diş Kaşıyıcı ise bebeğinizin dişleri çıkmaya başladığı andan itibaren diş etlerindeki kaşınmayı gidermeye yardımcı olur. Görüntüsü itibariyle şirin bir yapıya sahip olması bebeğinizin bu ürünü severek kullanmasına yardımcı olacaktır. Diş kaşıyıcı muz, bebeğiniz için keyifli bir oyuncak ve iyi vakit geçirme aracıdır. Organik bir ürün olduğu için bebeğinizin sağlığına zarar vermez. Kolaylıkla yıkanıp temizlenebilir. Yumuşak olduğu için bebeğinizin ağzını tahriş etmez ve acıtmaz. Esnek silikon yapıya sahiptir.

Bebeklerinizin dişlerini henüz yeni çıkarken fırçalamanız gerekmez. Devemlı kullanılan Baby Banana diş fırçası bebeklerinizin diş fırçalama alışkanlığını daha kolay kazanmasına yardımcı olacaktır. Ayrıca diş kaşıyıcılar ve fırçalar, bebeklerin ağız içine doğrudan temas ettiği için organik ya da gıda sınıfı silikon olmasına özelikle dikkat etmelisiniz. Mikrop barındırmaması için kaynatılabilen özellikte diş kaşıyıcı tercih etmelisiniz. Diş kaşıyıcı muz kaynatılabilir, bulaşık makinesinde de kolaylıkla yıkayabilirsiniz.

Dayanıklı ve esnek silikon yapıya sahip olduğu için kaynatıldığında ve makinede yıkandığında formunda bozulma olmaz. Hatta derin dondurucuya bile koyabilirsiniz. %100 gıda sınıfı silikon özelliğine sahip olması nedeniyle ebeveyn olarak içinizin her zaman rahat olmasını sağlar.

Baby Banana ile Kaşınan Dişler Canınızı Sıkmasın

Diş kaşıyıcı muz, bebeğinizin zevkle kullanacağı, dişlerini kaşımaktan keyif alacağı bir üründür. Çünkü yumuşak yapısı sayesinde damağına sürttüğünde canı yanmaz ve kaşıntı hissi azalır. Ayrıca Baby Banana diş fırçası diş etlerine ve dişlere masaj yapar. Bebeklerin kolayca tutup kavrayabileceği tasarıma sahip olması, onun kendi kendine dişlerini rahatla kaşıyabilmesini sağlar. İsterseniz emzik askısı takarak bebeğinizin diş kaşıyıcı muzu boynunda taşımasını sağlayabilirsiniz.

Baby Banana diş kaşıyıcı muz, bebeklerin emme refleksini de yerine getirmesine yardımcı olur. Özellikle diş çıkarmaya yakın olan bebekler için hem emzik hem de diş kaşıma görevi görebilir. Çiğneme refleksini güçlendirecek şekilde ısırmaya dayanıklı yapıda üretilmiştir. Muz şeklinde tasarımı sayesinde bebeğiniz diş kaşıyıcı fırçayı ağzına kolaylıkla sokabilir.

Hem oyuncak hem de diş kaşıyıcı olabilecek ürünü her gün yıkayıp bebeğinize gönül rahatlığıyla verebilirsiniz. Damaklarının güçlenmesi ve diş çıkarma aşamasını daha kolay atlatması için Baby Banana bebeklerinizin bayılacağı bir üründür. Bebek sağlığına uygun üretilmiş olması nedeniyle onlara gönül rahatlığıyla verebilirsiniz.

Bebek Ağız Bakımında Organik Çözüm

Bebek dişetlerinin çok hassas olduğu düşünülürse bu hassas yapıya uygun yumuşaklık seviyesine sahip ağız bakım ürünleri, bebeklerin ihtiyaçlarını karşılamada yardımcıdır. Ancak bebekler diş çıkarırken kullanılan ağız içi kremler ve çeşitli çözüm yolları, her zaman yeterli olmayabilir.

Bebeğinizin diş çıkarma sürecinde yaşadığı huzursuzluk hissini ortadan kaldırmak için en iyi çözüm ise bebek ağız yapısını tahriş etmeyecek ideal yumuşaklığa sahip diş kaşıyıcılardır. Sadece diş çıkarırken değil, dişleri çıktıktan sonra da diş temizliğine onları hazırlamak amacıyla Baby Banana diş fırçası ideal bir bebek ürünüdür.

Gittiğiniz her yerde rahatlıkla yanınızda götürerek bebeğinizin keyifli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Uykuya geçişini kolaylaştırmak, yeme refleksini güçlendirmek, diş bakımı konusunda sorumluluk kazandırmak için en organik çözümlerden biri Baby Banana diş fırçası kullanımıdır. Piyasada satılan birçok ürünün aksine %100 organik olması, annelerin içini rahatlatan en önemli özelliktir. Ayrıca ideal yumuşaklık seviyesinde tasarlanan silikon yapısıyla hem annelerin hem de bebeklerin vazgeçemediği bir üründür.

Bebek konforunu üstün seviyede tutmak için tasarlanmış olan Baby Banana diş kaşıma ürünleri, keyifli günler geçirmenize yardım eder. Siz işlerinizi hallederken bebeğinizi sağlıklı oyuncaklarla oyalayabilirsiniz. En konforlu, en organik, en sağlıklı ve özenle seçilmiş bebek ürünleri için sayfamızdan bütün ürünlerimize göz atabilirsiniz.


Baby Banana Diş Kaşıyıcı Muz'a buradan ulaşabilirsiniz...