Budizzz Uyku Arkadaşı

SKU
42202837
Stokta Yok

Millymo Ürün Açıklama

Ürün Adı:  Budizzz Uyku Arkadaşı

Ürün Açıklaması:  Ebeveynler, bebeklerinin hemen uyumasını ister. Ancak bu durum, çoğu zaman tam tersidir. Ebeveynler uyumak istese bile bebekler uyumak istemez. Bu noktada bebek, ilgi istemektedir. Ancak her gün aynı oranda ilgi göstermek oldukça zordur. Uyku oyuncakları, bebeklerin sakin bir şekilde uyumasını sağlar. Bebekler için Budizzz Uyku Arkadaşı, bebeğinizi uyku ile bağdaştırıcı özelliktedir. Zamanla ne zaman eline uyku oyuncağını alsa uykusu gelir. Bebekler uykuyu anımsayarak çok daha rahat şekilde uykuya dalar. Rahat bir şekilde uyurlar. Oyuncağın bir diğer yararı, uyku eğitim sürecini hızlandırmasıdır.

Kullanım Talimatı:  Uyku arkadaşı kullanımına, 4. ayından itibaren başlanmalıdır. Bu şekilde çocukların uyku eğitim süreci, daha sağlıklı halde getirilmiş olur. Uyku eğitiminde, uyku arkadaşından yardım alınması gelişim üzerinde de olumlu etkilere sahiptir. Budizzz Uyku Arkadaşı, ilk 3 ayda da kullanılabilir. Bu dönem bebeklerin dış dünyaya alışma sürecini kapsar. İlk 3 ay boyunca bebeğe anne eşlik etmelidir. Bu dönemde yaşanan uyku düzensizlikleri, oldukça normaldir. Anne bu karmaşık düzene ayak uydurmalıdır. Budizzz Uyku Arkadaşı, bebeklerin güven içinde uyuması için beyaz ses dalgaları yayar.  Bebek doğduğu andan itibaren uyku oyuncaklarından destek alınabilir. Bu şekilde uykuya geçiş süreçleri daha sağlıklı ve kolay olur.

Ürün Hakkında Sık Sorulan Sorular:

Uyku arkadaşının çocuğum için faydaları nelerdir?

Kolik olan bebeklerin, uyku sorunlarını çözmek için sıklıkla Budizzz uyku arkadaşından yardım alınabilir. Bebeklerin uykuya dalmalarını kolayca sağlayan uyku arkadaşları doğumdan itibaren rahatlıkla kullanılabilir. Uyku arkadaşlarının özellikleri değiştikçe, sağladığı faydalar da değişecektir.

Uyku arkadaşını her zaman kullanabilir miyim?

Uyku arkadaşının sahip olduğu özellikler, kullanma sıklığını da belirler. Herhangi bir oyuncak bebekle aynı özelliklere sahip olan uyku arkadaşları, 4. aydan itibaren kullanılabilir. Beyaz gürültü veren uyku arkadaşları ise doğumun hemen ardından rahatlıkla kullanılabilir. Bu tür bebekler için herhangi bir ay kısıtlaması bulunmaz.

Uyku arkadaşının, çocuğuma faydası nedir?

Uyku arkadaşları, bebeğinizin kolayca uykuya dalmasını sağlar. Beyaz gürültü de içeren uyku arkadaşları, buna ek olarak başka özellikleri de bünyesinde barındırır. Kolik bebeklerin sakinleştirilmesi için uyku arkadaşları aktif olarak rol alır.

Uyku arkadaşını nasıl seçmeliyim?

Uyku arkadaşını seçerken bazı noktalara dikkat etmeniz gerekir. Bu noktalar, şu şekilde sıralanabilir:

  • Bebeğinizin cildini tahriş etmeyecek yumuşaklıkta olmalıdır.
  • Düğme ve benzeri, bebeğinizin cildine zarar verici niteliklere sahip olmamalıdır.

Kolay yıkanabilir nitelikte olmalıdır.

Bebeğim uyku arkadaşına hemen alışabilir mi?

Bebeğiniz, beyaz gürültü içermeyen uyku arkadaşlarına daha zor alışır. Bu oyuncaklara daha kısa sürede alışabilmeleri için kıyafetlerinizin içine koyabilirsiniz. Bu şekilde kokunuz üstüne siner ve bebeğiniz sizin kokunuzu alınca sakinleşir. Uyku arkadaşlarını benimsemeleri, bu yöntem ile daha kolay olur. Beyaz gürültü içeren uyku arkadaşlarında ise herhangi bir şey yapmanıza gerek kalmadan, bebeğiniz kendi kendine alışabilir. Uyku Arkadaşı Budizzz 'e, Milly Moo üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. 


Ambalaj İçeriği

  • 1 x Budizzz Peluş Oyuncak Ayı ¹ 

  • 1 x Akıllı Ağlama Sensörlü Ses Ünitesi²

  • 1 x Kullanma Kılavuzu

Budizzz uyku arkadaşı, 25 cm boyunda, 0-3 yaş grubu çocuklar için uygun CE sertifikasına sahiptir..

² Ses ünitesi 3 adet AAA pil ile çalışmakta olup piller dahil değildir.

Boyutlar

Kutu 20 x 11 x 30 cm

MarkaBudizzz