Hakkımızda

Bebekleri çok seven girişimci bir anne tarafından kurulan Milly Moo, 2020 yılında faaliyetine başlamıştır.

Annelik haberini ilk aldığınız anda hayatınızda başlayan değişim, sizleri çok heyecanlı bir yolculuğa çıkaracaktır. Onunla tanışacağınız ilk günü sabırsızlıkla bekleyeceksiniz ama bu süre boyunca sizleri heyecanlı ve bir o kadar da teferruatlı bir alışveriş süreci bekliyor olacak.

Bu süreçte, bebek ihtiyaç listesi hazırlayarak bebeğiniz için en sağlıklı ve en kaliteli markaların ürünleri hakkında bilgi sahibi olabilir, annelerin yorumlarından faydalanabilirsiniz. 

millymoo.com.tr’de alışveriş yaparken sizin için özenerek seçtiğimiz, ihtiyacınız olan tüm ürünleri bulabilirsiniz. Ayrıca ürünler hakkında sormak istediğiniz tüm soruları Destek Hattı yada Online Destek bölümünden iletebilir ve sizlere yardımcı olmamızı isteyebilirsiniz. Böylece mağazalardan farksız bir alışveriş deneyimini bizimle yaşayabilirsiniz. 

Bebeğinizin ve sizin, doğum öncesinden başlayarak 4 yaşına kadar devam eden süreçteki ihtiyaçlarını karşılamaktan mutluluk duyacağız. Annelik haberini aldığınız ilk günden başlayan bu yolcuk boyunca mutluluğunuza ortak olmak bizim varlık sebebimiz olacaktır.

Samimiyetle belirtmek isteriz ki; bizde bir ebeveyniz ve kendi çocuklarımıza kullandırmayacağımız hiçbir ürünü sitemizde bulundurmamaya özen gösteriyoruz.

Ulaşılabiliriz

En kaliteli ürünleri en başarılı markaları inceleyerek beğeninize sunuyoruz. İnternet sitemiz ve iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz ve her zaman yanınızda olduğumuzu hissedebilirsiniz.

Bilgiliyiz

Tecrübelerimiz ile sizlerin İhtiyaçlarınızı biliriz ve sizi anlayabiliriz. Uzun yıllardır annelerden ve uzmanlardan öğrendiklerimizi, mutlulukla ve samimiyetle sizlerle paylaşırız.

Pratiğiz

Hayatınızı kolaylaştıracak en güvenli ürünleri sunarız. Bunun için teknolojiyi takip eder ve yeni çıkan her yeniliği yakından takip ederiz.