Mouthie Mitten Diş Kaşıyıcı Eldiven

SKU
42201816-1
En Düşük Fiyat 69,90 ₺
Stokta var

Millymo Ürün Açıklama

Ürün Adı: Mouthie Mitten Diş Kaşıyıcı Eldiven

Ürün Açıklaması:  Piyasada bulunan en işlevsel diş kaşıyıcı, Mouthie Mitten markasına aittir. Fonksiyonel yapısı ile bebeklerde kullanım için uygunluk gösterir. Diş çıkarırken rahatsızlık duyan bebeklerin, sakinleşmelerine katkıda bulunur. Etkili ve kalıcı şekilde, diş kaşıma sorunlarını en aza indirir. Bebekler, standart diş kaşıyıcılarını kavramakta zorlanabilir. Bu durumu önleyebilmek için etkin kavrama kısımları eklenmiştir. Bu şekilde bebeğiniz için daha konforlu bir kullanım olur. Kullanım esnasında zorluk çekmez. Araç koltuğunda ya da pusette, bebeğiniz için ideal bir oyuncak görevi görür. BPA maddesi içermez. %100 gıda silikonundan üretilmiştir. Bebeğinizi eldiven kullanırken yalnız bırakmanız önerilmez.

Kullanım Talimatı:  Üçüncü aydan itibaren, bebeklerin kullanımı için uygunluk gösterir. 12. ayın sonlarına kadar rahatlıkla kullanılabilir. Mouthie Mittendiş kaşıyıcı eldiven konforlu bir kullanım alanı sunar. Bebeklerin kavramalarını kolaylaştırır. Bu şekilde diş eti kaşınmalarından kaynaklanan sorunlar da en aza indirilmiş olur. Diş kaşıyıcı eldiven, bebeğin eline dikkatli bir şekilde yerleştirilmelidir. Kol veya bilek kısmına, çok sıkı olmayacak şekilde bağlanabilir. Farklı tarafları çevrilerek, her iki elde de kullanılabilir. Makinede yıkanması için uygundur. Yüksek sıcaklıklarda kurutulması önerilmez. Kurutma işlemi için oda sıcaklığı tercih edilmelidir.  1 yaşından büyük olan çocukların kullanımı için uygunluk göstermez. Oyuncak değildir, dikkatli bir şekilde kullanılması gerekir. Eldivende aşınma ya da yıpranma olursa kullanımının sona erdirilmesi gerekir.

Ürün Hakkında Sık Sorulan Sorular:

Mouthie Mitten diş kaşıyıcı eldiven, bebeğimin kullanımı için uygun mu?

Mouthie Mitten Diş Kaşıyıcı Eldiven, 1 yaşına kadar olan bebekler için uygundur. 1 yaş ve üzeri için uygun kullanıma sahip değildir.

Diş kaşıyıcı eldiven, bebeğimin ilgisini çeker mi?

Kullanıcı yorumları incelendiğinde, bebeklerin diş kaşıyıcı eldivenleri severek kullanıldığı görülür. İlk kullanımlarda bebeğinizin yanında olmanız ve kullanım olarak bebeğinize öğretmeniz gerekebilir. Bu şekilde ilerleyen süreçte kendisi tek başına da kullanabilir.

Diş kaşıyıcı eldiven bebeğimin elinden çıkar mı?

Ürün, bebeğinizin elini kavrar. Herhangi bir çıkma durumuna karşı dayanıklı bir yapısı bulunur. Kullanımları esnasında bebeğinize eşlik etmeniz, kendi kendisine kullanmayı öğrenmesini sağlar.

Diş kaşıyıcı eldivenler, diş çıkarmanın verdiği sızıyı giderir mi?

Diş çıkarma dönemleri, ebeveynler ve bebekler için kabus olabilir. Ürün, bebek, anne ve babanın bu dönemi daha huzurlu geçirmeleri için tasarlanmıştır. Kolay kullanımı ile ön plana çıkar ve bebeklerde üç aylarından itibaren kullanılmaya uygundur.

Ürünün içeriği temiz mi, bebeğime zarar verir mi?

Ürün içeriğinde BPA maddesi bulunmaz. Bunun yanında, tamamen gıda silikonundan üretilmiştir. Bebeğiniz için oldukça güvenli bir kullanım sağlar. %100 gıda silikonu içermesi, zararlı maddelere sahip olmadığını gösterir.

Ürün nasıl temizlenir, kaynatarak temizlemem uygun mu?

Ürünü makinede rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Kurutma esnasında, ortamın fazla sıcak olmadığından emin olmalısınız. Mouthie Mitten Diş Kaşıyıcı Eldiveni, Milly Moo üzerinden rahatlıkla temin etmeniz mümkündür.


MarkaMouthie Mitten