Petit Boom Polar Patik Kırık Beyaz

SKU
42202448-1
En Düşük Fiyat 59,00 ₺
Stokta var

Millymo Ürün Açıklama

Ürün Adı: Petit Boom Polar Patik

Ürün Açıklaması:  Dış kısmı polar, iç kısmı %100 pamuk olan ürün bebeğinizin kullanımı için uygundur. Polar kumaşlar, bebeğinizin ayaklarını kış aylarında sıcacık tutar. Bebekler üşümeye meyilli bir vücut yapısında bulunur. Petit Boom Polar Patik, bu durumun önüne geçer. İçinde penye astarın bulunması, ayaklarının terlemesini önler ve konforlu bir kullanım alanı sağlar. Polar patik farklı renklerde bulunması, seçim için oldukça fazla seçenek sunar. Türk markası olan polar patik, harika ve konforlu bir kullanıma sahiptir. Polar patik koleksiyonları ile tüm bebeklerin kullanımı için uygunluk gösterir. Patik kullanımı, henüz küçük olan bebekleriniz için ideal bir kullanıma sahiptir. Bebeklerin ayakları daha kolay üşür. Bu durum hemen hasta olmalarına neden olur. Kış aylarında polar patik kullanımı, ayaklarını sıcacık tutar ve sağlıklı bir kış geçirmelerine yardımcı olur. Ayakları sıcak tutulan bebekler, daha rahat bir kış geçirir.

Kullanım Talimatı: Çıtçıtları ile bebeğinizin ayağına göre rahatlıkla şekil alır. Ayağı tam olarak kavraması, ayaktan düşmesini ya da gün içinde kaymasını engeller.  Kaydırmaz tabanlara sahiptir. Bebeğinizin ayak bedenine göre rahatça ayarlanabilir özellikte bulunur. Kolay giydirilebilir özelliği bulunur. 30 derecede makinede yıkanabilir. Aylara göre bedenleri, şu şekilde sıralanabilir:

  • 0-3m                 9 cm
  • 3-6m                 9.5 cm
  • 6-9m                11 cm
  • 9-12m              11.5 cm
  • 12-18m            12,5 cm
  • 18-24m            13 cm
  • 2 yaş                14 cm

Ürün Hakkında Sık Sorulan Sorular:

Ürün tüm yaşlarda kullanıma uygun mudur?

Petit Boom Polar Patik, tüm bebeklerin kullanımı için uygunluk gösterir. Bebeğinizin taban ölçülerini alarak uygun modeli bulabilirsiniz. 2 yaşa kadar olan tüm bebeklerin kullanımına uygun modeller bulunabilir. İstenilen renk ve boyutlarda ürün çeşitlerine ulaşmak mümkündür. Her model farklı şekilde tasarlanmıştır.

Ürün elde yıkama için uygun mu?

Ürün çamaşır makinesinde, 30 derecede yıkanabilir. Elde yıkanması da uygundur. Kurutma işlemi esnasında etrafın çok kuru ve sıcak olmamasına özen gösterilmelidir.

Polar patikler, bebeğimin cilt yapısına uygun mu?

Dışı polar olan Petit Boom Polar Patik, iç kısmında tamamen pamuktur. Pamuklu yüzeyi ile bebeklerin cilt yapıları için uygundur. Herhangi bir tahrişe neden olmaz. Kullanımlarınız esnasında, ara sıra kontrol ederek, bunu kendiniz de gözlemleyebilirsiniz.

Polar patikler her mevsim için kullanılabilir mi?

Polar patikler bebeklerinizin ayaklarını sıcacık tutar. Bu yönüyle sadece kış aylarında, soğuk havalarda kullanım için uygundur. Sonbahar ya da ilkbaharın serin günlerinde de kullanılabilir.

Petit Boom Polar Patik, bebeğimin ayağında terleme yapar mı?

Polar patikler terleme yapmayacak şekilde, özel olarak üretilmiştir. İçinde bulunan maddeler, terlemeyi önleyerek1 bebeğinizin ayakları için konforlu bir kullanım sağlar.

Polar patikleri her renkte temin edebilir miyim?

Polar patiklerin birçok renk çeşidi bulunur. İstenilen renk kolaylıkla bulunup temin edilebilir. Petit Boom Polar Patik ürünlerini Milly Moo üzerinden inceleyebilir, hemen sipariş oluşturabilirsiniz.