Üyelik Hakkında

NEDEN ÜYELİK

Ürün ve markalarda Çeşitlilik:
Milly Moo, yüzlerce marka ve binlerce ürünü içeren zengin ürün çeşitliliğine sahiptir. Ebeveynlerin bebeği ve kendi için duyduğu ihtiyaçlara cevap verir, aradığı tüm ürünleri sunmaya çabalar.

Ürün iade imkanı:
Milly Moo 14 gün içerisinde mazeretsiz ürün iadesi sunar.

Aynı gün kargoya teslimat:
Hafta içi saat 12:00'ye kadar verilen siparişler aynı gün içinde seçmiş olduğunuz kargo firmasına teslim edilir. 150 TL üzeri siparişlerinizde kargo ücretsizdir.

Milly Moo Felsefesi:
Milly Moo olarak benimsediğimiz “bizde bir ebeveyniz ve kendi çocuklarımıza kullandırmayacağımız hiçbir ürünü sitemizde bulundurmamaya özen gösteriyoruz”felsefemiz ile doğum öncesinden başlayan zahmetli ama bir o kadar da heyecan verici yolculukta anne ve babalara bilgi birikimi ve tecrübeyi de sunar, bebeklerin ve ailelerin mutluluğu için elinden gelen çabayı sarf eder. Milly Moo, website>www.anneyasam.net bilgi bloğu ile binlerce ailenin de katkısıyla anne ve babaları tüm konularda bilgilendirmeye çalışıyor.

Milly Moo Destek Hattı:
Milly Moo, sizlere temel eğitim ve ürün bilgisi sunan "Destek Hattı" ile sizlerin ve bebeklerinizin ihtiyacına uygun tespiti yapmaya ve onları yönlendirmeye çalışıyor olacağız.

Satış sonrası destek:
Milly Moo’da seçilmiş markalar ve Sağlık Bakanlığı onaylı ürünler bulunur. Satış sonrası süreçte de memnuniyete özen gösteriyoruz ve kusurlu ürünlerde değişim ya da iade imkanı sunup, kargo problemlerinde hızlı çözüm sağlamaya çalışıyoruz. Satılan ürünlerin orijinalliği ve kalitesi Milly Moo tarafından temin edilmektedir.

Güvenli alışveriş:
www.millymoo.com.tr , veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır. Milly Moo, online alışverişi daha güvenli hale getirmek için en yeni teknolojileri sizlere sunmaktadır.